Silane Guard  – opinie – cena

  0
  103

  Silane Guard  – opinie – cenaSilane Guard Preparat przeznaczony do regeneracji lakieru. Silane Guard Szybko i skutecznie usuwa drobne zarysowania i przywraca właściwą barwę i połysk wszelkim powłokom lakierniczym. Zawiera woski nabłyszczające,  cena które po nałożeniu wydobywają głębię koloru. jest liderem rynku pielęgnacji pojazdów w Niemczech i jednym z wiodących producentów na świecie.

  Marka jest reprezentowana w 100 krajach na całym świecie. Przez ponad 60 lat firma rozwijała i produkowała w opinie Neuburgu nad Dunajem wysokiej jakości produkty do pielęgnacji pojazdów, aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Niezależnie czy chodzi o sporty motorowe, scenę tuningową czy świat klasyków: jeśli mamy na uwadze perfekcyjny wygląd pojazdów, Silane Guard zawsze musi być pod ręką, opinie zarówno fanów jak i ekspertów motoryzacyjnych. Od firmy otrzymałam kilka  cena super produktów do czyszczenia i pielęgnacji auta, które chcę Wam trochę przybliżyć.

  Silane Guard – działanie – komentarze – rynek – Polska

  Silane Guard – działanie – komentarze – rynek - PolskaSilane Guard Są to 3 doskonałej jakości środki rynek czystości oraz 2 ściereczki, bardzo ułatwiające pracę.Jest to bardzo skuteczny, wszechstronny preparat do czyszczenia zarówno zewnętrznych elementów jak i wewnętrznych auta. Idealny do czyszczenia zarówno plastików, szkła, Polska tworzyw sztucznych jak również do tapicerki.

  Komentarze Zasadniczo, jednym preparatem możemy wyczyścić całe auto, począwszy od szyb skończywszy na dywanikach. Używanie nie stanowi żadnego problemu, spryskujemy działanie czyszczoną powierzchnię i (w zależności od stopnia zabrudzenia oraz rodzaju czyszczonej powierzchni) pozostawiamy na 3 minuty, po tym czasie przecieramy gąbką lub szczoteczką, następnie przecieramy czyszczony element wilgotną ściereczką i pozostawiamy do wyschnięcia. Poliwęglan na bazie nanotechnologii przeznaczony do wszystkich rodzajów lakierów zwykłych jak i metalizowanych. Zawiera naturalny wosk.

  Silane Guard Pigmenty zawarte w wosku dzięki zastosowaniu nanotechnologii, wnikają w lakier, dzięki czemu usuwają drobne zarysowania, wypełniając je. Przywraca głębię koloru i połysk nawet najbardziej działanie słabe lakierów. Dzięki nanotechnologii, wosk zapewnia idealny połysk i oryginalny kolor lakieru na wiele miesięcy.Każdy z nas wie , Polska że picie, na przykład, zapobiega ich przywieraniu, komentarze spalanie produktów smażonych i zadrapaniami. powłoka chroni lakier przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych, od rynek palących pozostałości owadów na słońce, soli i substancji chemicznych, na naszych drogach w okresie zimowym.

  Silane Guard – jak go używać? – składniki – skład – forum

  Chroni lakier przed zadrapaniami od kluczy, szczotek na myjni dzięki niewidzialnemu ochronnej warstwy, forum która pozostaje w farbie w ciągu kilku miesięcy. Silane Guard Zaletą wykorzystania nanotechnologii: składniki cząstki wosku, dzięki swoim niewielkim skład rozmiarom, forum doskonale wpisują się w jedną strukturę farby (także nowa generacja odpornych na zarysowania lakierów) i nie wymagają fragmentacji w procesie długotrwałego polerowania. Dzięki temu polerowanie wyrobów marki porzelack jest niezwykle proste i bardzo szybkie (do 40% szybciej tradycyjnych środków). W przypadku tapicerek, jak go używać? dywaników i innych elementów materiałowych proponuję najpierw porządne odkurzanie, aby nie rozcierać pozostałego kurzu i brudu. W razie stosowania na zewnętrznych elementach samochodu, nie należy nakładać preparatu na bardzo nagrzane auto.

  jak go używać? Preparat nie pachnie jakoś pięknie, ale nie to jest przecież najważniejsze. Działa rewelacyjnie, dzięki niemu mam w końcu czystą podsufitkę i składniki przyjemniejszy, świeższy zapach w aucie. Płyn jest przeznaczony do mycia szyb zarówno w aucie jak i w domu. Bardzo skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia: z nikotyny, owadów oraz wszelkie zabrudzenia drogowe.Silane Guard Najlepsze efekty osiągniemy jeśli spryskamy czyszczoną powierzchnię, pozostawimy środek na kilkadziesiąt sekund a skład następnie wypolerujemy do sucha ręczniczkiem, bądź miękką ściereczką.Silane Guard – jak go używać? – składniki – skład - forum

  Przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie Silane Guard

  Po zastosowaniu pozostaje czysta powierzchnia oraz bardzo delikatny, świeży cytrusowy zapach.opinie Silane Guard Bardzo fajny preparat do pielęgnacji,konserwacji i nabłyszczenia plastikowych elementów w samochodzie. Przeciwwskazania Dzięki zastosowaniu środka, elementy plastikowe nie tylko odzyskają dawną świetność ale nabiorą pięknego blasku.

  Bardzo dobre efekty skutki uboczne uzyskuje się w kabinie auta to boli? ciężarowego, ze względu na ilość plastikowych elementów. opinie Silane Guard Znalazłam nawet zastosowanie w domu dla tego preparatu, moje plastikowe parapety nie tylko są czyste i lekko błyszczące ale również w mieszkaniu unosi się piękny zapach. skutki uboczne Zastosowanie równie łatwe jak w przypadku pozostałych preparatów: za pomocą miękkiej ściereczki nto boli?

  anosimy preparat na czyszczoną powierzchnię i polerujemy. Przeciwwskazania Dwie super chłonne ściereczki z mikrofibry, dzięki nim bardzo skutecznie usuniemy z lakieru auta pozostałości po wosku, wszelkiego rodzaju zabrudzenia, stare środki zastosowane wcześniej do pielęgnacji auta.

  Silane Guard – gdzie kupić – aptekach – cena

  Równie skutecznie można używać ściereczek w trakcie domowych porządków. Przedstawiłam Wam tylko kilka produktów z ogromnego asortymentu firmy Silane Guard. Przeglądając pełną ofertę muszę przyznać, że byłam zaskoczona ilością specjalistycznych produktów. Znajdziemy tam m.in. cena do czyszczenia i zabezpieczania elementów gumowych, plastikowych, skórzanych, szyb, jak również produkty typowe dla warsztatów. gdzie kupić Używając tych produktów możesz być pewien, że korzystasz z cena najnowszych dostępnych technologii.

  W ofercie są preparaty chroniące od działania szkodliwych czynników zewnętrznych serce Twojego auta – silnik, jak również zabezpieczające przed korozją części metalowe. Zabezpiecz zawiasy, zamki i elementy ruchome. gdzie kupić pomoże również w utrzymaniu w nienagannej kondycji, chłodnicy oferując odpowiednie produkty uszczelniające, które w razie potrzeby zabezpieczą system przed wyciekami. aptekach Dzięki produkowaniu doskonałych produktów, firma zdobyła uznanie wśród milionów kierowców, z tego też powodu została uhonorowana dziesiątkami nagród.

  Produkty tej marki kupicie w każdym dobrym sklepie motoryzacyjnym, z resztą wiem, że również w naszym kraju, produkty firmy Silane Guard, zdobyły już rzeszę wiernych klientów Usuwa drobne rysy. Aptekach Przywraca matowe kolory do pierwotnego koloru i połysku.Bardzo łatwo polerowane.Nadaje się do wszystkich typów lakierów.Chroni lakier przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych.Chroni od substancji chemicznych i soli.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here